Multifunkční a transportní křeslo SELLA, přeprava osob v interiéru i exteriéru - Zdravotní technika

Multifunkční křeslo SELLA


 1. Filosofie produktu

  Filosofie produktu

  Multifunkční křeslo Sella je vybaveno celou řadou potřebných funkcí, které poskytují pohodlí a větší samostatnost imobilní osobě a zároveň významně ulehčují péči ošetřujícím. Vynikající pomocník se osvědčí v domovech důchodců, léčebnách dlouhodobě nemocných, nemocnicích a také v domácí péči.

  Vysoká variabilita polohování umožňuje nastavit křeslo podle individuálních potřeb pacienta. Křeslo je velmi pohodlné a působí příjemně.

  Ošetřující personál pocítí velkou pomoc a úlevu při náročných úkonech, jako je mobilizace, přesun na lůžko nebo transport. Na křesle je možné provést také jednoduchá vyšetření.

 2. Design

  Design

  Design křesla Sella kombinuje vysokou funkčnost, přívětivost a zároveň jednoduchost. Výsledkem je zvýšení kvality života imobilní osoby a ulehčení péče pro ošetřující personál. S křeslem se výborně manipuluje, protože má nízkou hmotnost, ergonomické ovládání a řadu neocenitelných funkcí.

  Příjemný design křesla, které se vyrábí ve čtyřech módních barvách, působí pozitivně na psychiku pacienta a vylepšuje jakýkoliv interiér. Autorem designu multifunkčního křesla Sella je akademický sochař Jiří Španihel.

 3. Inovativnost

  Inovativost

  Unikátní patentovaná kombinace funkcí umožňuje mobilizaci imobilní osoby zcela bez fyzické námahy. Díky hydraulickému zdvihu a naklopení celého křesla včetně sedáku a nastavení područek pro vzepření rukou je vystupování klienta z křesla opravdu velmi jednoduché.

  Pomocí horizontální polohy křesla a výškového nastavení je možné pohodlně přesunout pacienta z křesla na lůžko a naopak. Kromě toho lze nastavit i výšku křesla nebo naklopit zádový a nožní díl do několika poloh.

  Konstrukce křesla Sella je uzpůsobena pro snadný přístup personálu a přímo na křesle lze provést i některá jednodušší vyšetření či procedury.

 4. Snadné ovládání

  Snadné ovládání

  Křeslo je vysoce variabilní a lze ho nastavit přesně podle aktuálních potřeb pacienta nebo personálu. Ovládání je pohodlné a jednoduché. Stejně tak snadný je i transport křesla, protože křeslo je lehké a má ergonomické ovládání. Pro transport v úzkých interiérech jsou vhodnější malá kolečka, která díky otáčení kolem své osy usnadňují manévrovatelnost. Pro pohyb venku nebo po nerovném terénu je lepší křeslo s velkými koly.

 5. Hygiena bez kompromisů

  Hygiena bez kompromisů

  Transportní křeslo Sella lze snadno vyčistit běžně dostupnými prostředky. Konstrukce křesla umožňuje rychlé a snadné čištění, což šetří čas obsluhujícímu personálu. Pro důkladnou dezinfekci lze odejmout sedací díl a dostat se tak i k místům, která jsou jinak hůře dostupná.

 6. Bezpečnost

  Bezpečnost

  Multifunkční křeslo Sella je vybaveno funkcemi tak, aby bylo naprosto bezpečné pro klienta i ošetřující. Centrální brzda nejenže zvyšuje bezpečnost klienta, ale i jednoduchost ovládání pro ošetřovatele. Je totiž snadno dostupná z obou stran křesla. Křeslo obsahuje také speciální bezpečnostní stupátko, jehož sešlápnutím dojde k automatickému zabrzdění křesla.

Video prezentace multifunkčního, transportního křesla SELLA


logo produktu