Porodní postel vyvinutá pro maximální komfort rodičky a porodní tým - Zdravotní technika

Porodni postel AVE


 1. Filosofie produktu

  Filosofie produktu

  Porodní postel AVE je výjimečná jak designem, tak originálním technickým provedením. Nabízí celou řadu zcela inovativních řešení, která zpříjemňují a zjednodušují používání postele AVE jak rodičce samotné, tak i obsluhujícímu personálu.

  Excentrické umístění zvedacího sloupu a nová koncepce nastavování podnožního dílu umožňují vysokou flexibilitu v nastavení postele. Rodička má možnost svobodné volby nalézt si tu nejoptimálnější porodní polohu. Pro personál představuje zpracování lůžka jednoduchou obsluhu, rychlou manipulaci a snadnou čistitelnost.

  Unikátní design lůžka dodává rodičce pocit bezpečí a pohodlí. Masážní segment a další funkce maximálně vycházejí vstříc potřebám rodičky. Špičková postel AVE bezesporu zvyšuje prestiž zdravotnického zařízení.

  Ano přirozeným porodům?

 2. Design

  Design

  Unikátní design postele AVE je nepřehlédnutelný. Výjimečný je tím, že respektuje principy zdravotnictví i požadavky obsluhujícího personálu a zároveň vychází vstříc potřebám rodící ženy a pozitivně ovlivňuje průběh porodu pro ženu i dítě. V neposlední řadě design AVE zlepšuje pracovní prostředí a zvyšuje renomé porodního oddělení a celé nemocnice.

  AVE je ergonomická a přívětivá v jednoduché a snadné obsluze jak pro personál, tak pro samotnou rodičku. Lze ji vybavit mnoha prvky, které dále zvyšují pohodlí i funkčnost. Vybírat je možné ze čtyř příjemných barevných variant provedení.

  Porodní postel AVE získala ocenění „Vynikající design“ udělované Design Centrem ČR. Autorem designu lůžka AVE je akademický sochař Jiří Španihel.

 3. Inovativnost

  Inovativnost 

  Originální koncepce upevnění ložné plochy na excentricky umístěném zvedacím sloupu umožňuje jednoduché zasunutí podnožního dílu pod ložnou plochu bez nutnosti jeho odnímání. Podnožní díl lze velmi rychle snadným manuálním ovládáním jednou osobou nastavit do několika zajištěných funkčních poloh.

  Obrovská flexibilita nastavení podpěr nohou je rovněž unikátním řešením firmy BORCAD. Díky tomu je možné rychle reagovat na situace během porodu a nastavit odpovídající polohu.

  Vysoce inovativním prvkem je masážní segment, který zmírňuje rodičce bolesti a přispívá ke zvýšení pohodlí a klidu před samotným porodem. Podobně tak plynulé nastavení lordózní opěry vyhoví potřebám rodičky v první době porodní.

 4. Snadné ovládání

  Snadné ovládání

  Ovládací prvky na lůžku, které jsou srozumitelné a jednoduché, velmi zrychlují práci zdravotnického personálu. Obsluha ergonomicky tvarovaných dílů lůžka není namáhavá a snadno ji zvládne jedna osoba.

  Elektricky lze polohovat výšku ložné plochy, náklon sedáku i zádového dílu, takže personál rychle nastaví optimální pozici. Intuitivní ruční ovladač je přehledný a vhodný i pro ovládání samotnou rodičkou.

  Originální umístění zvedacího sloupu mimo střed lůžka dovoluje spojit podnožní díl s ložnou plochou, nebo ho naopak pod ni zasunout, aniž by se musel odnímat.

 5. Hygiena bez kompromisu

  Hygiena bez kompromisů

  Kompaktní konstrukce i plastový kryt podvozku zjednodušují očistu a zkracují čas potřebný k údržbě. Bezešvé a odnímatelné polstrování snižuje vysokou měrou riziko nozokomiálních nákaz. Lůžko je vyrobeno z moderních materiálů, které vyhovují náročným podmínkám ve zdravotnictví.

 6. Bezpečnost

  Bezpečnost

  Široká ložná plocha vytváří u rodičky pocit bezpečí a rovněž dovoluje partnerům být v neustálém kontaktu. Velmi nízká nástupní výška postele umožňuje pohodlné nastoupení i malé ženě. Porodní postel nemá žádné nebezpečné mezery ani ostré hrany, což zvyšuje bezpečnost obsluhujícího personálu. Bezdrátový nožní ovladač eliminuje riziko zakopnutí o kabeláž. Samozřejmostí je funkce CPR a Trendelenburg.

Video prezentace porodní postele AVE

Video tutorial


logo produktu