Porodní křeslo pro předporodní vyšetření i na porodní sál - Zdravotní technika

Porodní křeslo VITA


 1. Filosofie produktu

  Filosofie produktu

  Porodní křeslo VITA vychází maximálně vstříc požadavkům moderního porodnictví. Je snadno a rychle nastavitelné a svou konstrukcí umožňuje blízký přístup k rodičce. Velmi dobře se dá využít také pro předporodní vyšetření.

  Jednoduchá manipulace, vysoce variabilní nastavení opěr nohou, chytré příslušenství a snadná čistitelnost jsou neocenitelnými pomocníky v každém porodním sále.

 2. Design

  Design

  Designová koncepce křesla Vita je založena na maximální jednoduchosti ovládání a příjemném vzhledu. Ergonomie a snadná manipulace jsou charakteristickými znaky moderního porodního křesla. Křeslo se vyrábí ve čtyřech barevných variantách a je možné ho vybavit celou řadou prvků, které dále zvyšují pohodlí a funkčnost. Výhodou jednoduchosti designu křesla Vita je rovněž fakt, že křeslo není náročné na velký prostor.

 3. Inovativnost

  Inovativost

  Nová koncepce řešení opěr nohou zajišťuje vysokou variabilitu. Opěry nohou je možné nastavit do všech směrů, a to pouze jedním ovladačem.

  Jednou z hlavních předností porodního křesla Vita je snadný přístup k rodičce jak zepředu, tak i z boku. Křeslo je možné jednoduše využít také k předporodnímu vyšetření.

  Křeslo VITA je vybaveno elektrickým výškovým zdvihem a naklápěním zádového dílu do několika poloh, takže personál rychle nastaví optimální pozici.

 4. Snadné ovládání

  Snadné ovládání

  Ovládání křesla je navrženo tak, aby bylo co nejjednodušší a nejrychlejší. Například nastavení opěr nohou všemi směry je možné pouze jedním ovladačem. Křeslo je naprosto mobilní. Pomocí vysunutí zabudovaných transportních koleček je možné ho snadno přesunout.

 5. Hygiena bez kompromisu

  Hygiena bez kompromisů

  Kompaktní konstrukce křesla i plastový kryt podvozku usnadňují celkovou očistu a zkracují čas potřebný k údržbě. Bezešvé polstrování významně snižuje riziko nozokomiáních nákaz.

 6. Bezpečnost

  Bezpečnost

  Porodní křeslo je stabilní a nemá žádné nebezpečné mezery ani ostré hrany, což zvyšuje bezpečnost obsluhujícího personálu. Nízká nástupní výška 63 cm umožňuje i malé rodičce pohodlné nastoupení na porodní křeslo.

logo produktu