Vlakové sedadlo GENIO, pohodlí a bezpečí na regionálních tratích - Kolejová technika

Vlakové sedadlo GENIO


 1. Prostor

  Prostor

  Konstrukce sedadla GENIO je ovlivněna posledními trendy v železniční, zejména regionální a meziměstské dopravě. Sedadlo má menší zástavbovou hloubku při zachování příznivých ergonomických parametrů a revoluční konstrukční řešení nosníků područek umožňuje zachovat cestujícím dostatek prostoru pro kolena a nohy i při snížených roztečí mezi sedadly. Tyto inovace ocení zejména cestující vyšších postav, a také dopravci, kteří tak mohou převést pohodlně více sedících cestujících bez nutnosti prodlužovat délku vlaku. Pozornost je však věnována také stolkům, které nabízejí dostatek potřebného prostoru pro práci na NTB nebo pohodlné vychutnání snídaňového menu.

 2. Moderní design

  Moderní design

  Funkční, moderní a „tenký“ design atraktivní pro cestující i dopravce. Koncepce čalounění umožňuje vysokou variabilitu barevných kombinací při zachování výrazného a celistvého tvaru sedadla.

 3. Inteligentní řešení

  Inteligentní řešení

  Možnost posuvu sedadla v regionální dopravě do odpočinkové polohy, polohovatelná podnožní podpěra, podhlavník s ušima umožňující nerušený odpočinek, pohodlné a originální řešení sedáku zvyšující komfort sezení i na dlouhé cesty – i to je inteligentní koncepce sedadla Genio. Čas strávený ve vlaku je však také časem aktivním – mnoho cestujících začíná svůj pracovní den právě nástupem do vlaku. Během jízdy poslouží cestujícím sklopný stolek s prostornou pracovní plochou pro notebook, po ruce je klasická elektrická nebo USB zásuvka. GENIO prostě nabízí geniální řešení od hlavy až k patě.

 4. Komfort

  Komfort

  Práce, zábava a odpočinek - GENIO skutečně vyhovuje moderním trendům regionální dopravy. Ergonomické řešení sedadla je komfortní pro většinu cestujících bez rozdílu výšky a váhy. Nové řešení polstrování sedáku a ergonomické čalounění doplňuje posuv sedadla do relaxační polohy, pohodlný podhlavník, polohovatelná podpěra nohou a samozřejmě i prostorný sklopný stolek, který je možno použít jak při práci s laptopem, tak pro občerstvení.