Pojďte s námi dělat cestování vlakem pohodlnější a bezpečnější

Volná místa na tomto spoji

Koho hledáme?

Lidé tvořící výjimečný kolektiv jsou klíčem k naplnění naší vize.

Našim zaměstnancům je hned od začátku nabídnutá zodpovědnost za svou práci i rozhodnutí a široké možnosti k osobnímu růstu i realizaci firemních cílů. S našimi zaměstnanci spoluvytváříme přátelské prostředí podporující a vítající podněty k pozitivním změnám a jejich následné realizaci. Jsme na stejné vlně? Prohlédněte si, která pracovní místa jsou u nás právě teď volná.

Stále na sobě pracujeme. I vy s námi můžete růst a rozvíjet se.

Firma je jen tak dobrá, jak dobré má zaměstnance. Proto na vzdělávání našich zaměstnanců klademe velký důraz.

Pracujte v čase, kdy Vám to nejvíce vyhovuje. Nabízíme Vám flexibilní pracovní dobu a možnost řídit si svůj čas.

Po práci legraci. Užijte si 23 dní dovolené a dva Sick Days v případě, že bacily jsou silnější než vy.

Jak to u nás vypadá?

V práci se musíte cítit dobře a přes to pro nás nejede ani vlak s našimi sedadly. Zakládáme si na tom, aby bylo naše pracovní prostředí (ať už v kancelářích nebo ve výrobě) vždy příjemné a abyste měli při ruce vše, co potřebujete.

Jak to u nás vypadá?

V práci se musíte cítit dobře a přes to pro nás nejede ani vlak s našimi sedadly. Zakládáme si na tom, aby bylo naše pracovní prostředí (ať už v kancelářích nebo ve výrobě) vždy příjemné a abyste měli při ruce vše, co potřebujete.

Tvoří nás příběhy

Máte otázky?

Máte zájem o některou z volných pozic? Pošlete nám svůj životopis a motivační dopis. Posoudíme, jak se na zvolenou pozici hodíte, a ozveme se Vám nejpozději do 2 týdnů.

Pokud máte vše, co pro zvolenou pozici potřebujeme, přizveme Vás telefonicky k osobnímu setkání, kterého se zúčastní personalista a manažer příslušného oddělení. Cílem je zhodnotit Vaše zkušenosti, osobnost a motivaci. Součástí setkání může být ověření znalosti cizího jazyka, praktická zkouška nebo technický test. Získáte také podrobnější informace o pracovní pozici a o pracovních podmínkách u nás ve firmě.

Výběrová řízení jsou zpravidla dvoukolová, u vybraných pozic může následovat také třetí kolo, jehož náplní jsou psychologické testy, a čtvrté kolo, kterého se už účastní i management společnosti.

Jste pro nás nejvhodnější kandidát? Gratulujeme! Obdržíte od nás oficiální pracovní nabídku k nástupu a po jejím přijetí Vás přivítáme mezi námi.

Pokud budete souhlasit, Váš životopis si ponecháme v naší databázi a ozveme se Vám v případě otevření vhodné pozice.

Pokud jste na našich stránkách nenašli pozici, kterou hledáte, a přesto máte zájem u nás pracovat, můžete nám zaslat Váš životopis spolu s průvodním dopisem na e-mail kariera@borcad.cz. Pokud pro Vás momentálně nenajdeme žádnou vhodnou pozici, ponecháme si s Vaším svolením životopis v databázi a budeme Vás kontaktovat v případě, že se něco objeví.

Ano, a moc rádi! Pokud chcete psát diplomku, která Vás bude bavit, nebo hledáte praxi, díky které se něco naučíte, napište nám na kariera@borcad.cz a my se Vám ozveme.

Nejsou to desítky, ale frontu na kafe stát nemusíme. Energii je občas potřeba dobít i několikrát denně, proto jsou u nás kávovary stále připravené podat první pomoc.  🙂